FAQ

check our faq

Často kladené dotazy – FAQ

Kdy obdržím svoji zásilku?

Veškeré objednávky odesíláme do 1-3 dnů. Dopravce pak má na doručení obvykle 1 pracovní den.

Jak mohu kontaktovat zákaznickou podporu?

Zákaznickou podporu můžete kontaktovat emailem na info@tinno.cz, telefonicky na +420 727802460 nebo prostřednictvím live chatu.

Jakým způsobem můžu zaplatit?

V současné době umožňujeme pouze platbu předem. Platit můžete pomocí platební karty, bankovním převodem nebo Apple pay.

Proč mohu platit pouze předem? Chci zaplatit dobírkou.

Veškeré obrazy zadáváme do tisku až po vytvoření objednávky, tudíž je plátno upraveno a potisknuto dle Vašich zadaných rozměrů. Při navrácení nevyzvednutého zboží nám vzniká škoda.

Obraz má vadu, chci reklamovat

Obraz má chybu v tisku:

• Budeme potřebovat zaslat fotografii této chyby. My Vám pak vzhledem k velikosti obrazu nabídneme buďto částečnou finanční kompenzaci nebo Vám zdarma zašleme nějaký menší obraz dle Vašeho výběru.

• Pokud obraz nevyužijete, pak je potřeba nám ho zaslat zpět. Po obdržení obrazu Vám obratem zašleme peníze nebo dle domluvy nový obraz.

Obraz byl zjevně poškozen při přepravě:

• Pokud se jedná o ČP, je potřeba obraz vzít na jakoukoliv pobočku ČP a sepsat s nimi reklamační protokol. Poté nás informujte, že jste zásilku odevzdali na pobočce a my pak reklamaci podáme systémově. Po uznání reklamace Vám bude částka navrácena.

• Pokud zásilku poškodí GLS, je nutné dobře nafotit poškození i obal a vše nám zaslat. My pak s GLS vyřídíme reklamaci. Reklamace však musí být podána do 2 pracovních dnů od převzetí.

Proč máte obrazy s MDF a ne s dřevěnými rámy?

MDF je suprová náhražka dřeva. A v tomto případě neznamená slovo náhražka něco horšího. MDF jsou slisované dřevěné piliny které jsou slepené. Rámy z MDF jsou pevné a na rozdíl od dřeva už nepracují. Takže se nemusíte bát že se Vám zkroutí. Za celou dobu jsme nezaznamenali jedinou připomínku co se rámu týče.

Jak si obraz pověsím na stěnu?

Naše obrazy nemají háček. K uchycení používáme hřebíky nebo hmoždinku a šroubek. Obraz se pak věší přímo za rám.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz